Spływy integracyjne

Integracyjne spływy kajakowe

Chcesz zintegrować swoich pracowników? Nakłonić ich do zdrowej rywalizacji, sprawiając jednocześnie mnóstwo frajdy w otoczeniu malowniczej przyrody Kaszub? Już dziś skorzystaj z oferty firmowych spływów kajakowych. Bo nic nie zacieśnia więzi zespołowych tak dobrze, jak przeżyta wspólnie przygoda na falach Piaśnicy!
firmowe spływy kajakowe
Do udziału w atrakcyjnych i bezpiecznych integracyjnych spływach kajakowych Piaśnicą zachęcamy firmy, przedsiębiorstwa i instytucje. Zainteresowanym grupom zapewniamy kompleksową pomoc w organizacji spływu, dopasowaną do wielkości grupy, wieku uczestników i planowanej długości spływu jedną z piękniejszych rzek Pomorza.

Firmowe spływy kajakowe na Kaszubach

Spływy kajakowe dla firm to idealna okazja na wspólne spędzenia czasu na łonie natury. Pracownicy w trakcie spływu mają szansę lepiej się poznać, zbudować między sobą pozytywne relacje i zdobyć wspomnienia, do których z chęcią będą wracać podczas codziennej pracy.
spływy kajakowe dla dzieci
Dbamy nie tylko o dobrą zabawę uczestników firmowych spływów kajakowych, ale również o ich bezpieczeństwo. Dysponujemy nowoczesnym i sprawdzonym sprzętem – kajakami i wiosłami cenionych producentów oraz kamizelkami ratunkowymi. Wszystkich zainteresowanych udziałem w przystępnych cenowo spływach kajakowych dla firm zachęcamy do kontaktu.

Kontakt


Spływy Kajakowe ADVENTURE Żarnowiec-Dębki

Godziny spływów:
7 dni w tygodniu:
9:00 / 12:30 / 16 / 18:30

REZERWACJA:
Tel: +48 724 147 677
Mail: K_Styn@wp.pl

Dojazd