Spływy grupowe

Grupowe spływy kajakowe

Grupowe spływy kajakowe to doskonały sposób na wspólne spędzenie czasu w otoczeniu malowniczej natury. Do udziału w grupowych spływach kajakami zachęcamy szkoły, zakłady pracy oraz osoby prywatne. Zapewniamy profesjonalną organizację spływu po jednej z piękniejszych rzek Pomorza, Piaśnicy.

Organizowane przez nas spływy kajakowe dla grup prowadzą od Żarnowca do Dębek, w otoczeniu pięknej zieleni i krystalicznie czystej wody. Uczestnikom spływu udostępniamy nowoczesne i lekkie kajaki i wiosła oraz kamizelki ratunkowe. By zapewnić maksymalny komfort podczas spływów kajakowych grupom zapewniamy ubezpieczenie NNW. Grupom powyżej 12 osób gwarantujemy atrakcyjne zniżki!

Spływy kajakowe z dziećmi

Zachęcamy również do udziału w rodzinnych spływach kajakowych. Jako rodzice doskonale zdajemy sobie, że organizacji spływu kajakowego z dziećmi to nie lada wyzwanie. Dlatego niezwykle starannie podchodzi do planowania ciekawej, a jednocześnie stosunkowo łatwej i niezbyt długiej trasy, która zapewni maluchom niezapomnianą przygodę na łagodnych falach Piaśnicy.

Rodzinne spływy kajakowe

Rodzinne spływy kajakowe Piaśnicą organizujemy w pełni kompleksowo. Wspólnie z rodzicami omawiamy trasę spływu, dobieramy odpowiedni sprzęt, w tym malutkie wiosełka oraz kamizelki ratunkowe w różnych rozmiarach. Zachęcamy do udziału w niepowtarzalnej przygodzie!

Kontakt


Spływy Kajakowe ADVENTURE Żarnowiec-Dębki

Godziny spływów:
7 dni w tygodniu:
9:00 / 12:30 / 16 / 18:30

REZERWACJA:
Tel: +48 724 147 677
Mail: K_Styn@wp.pl

Dojazd