Spływ kajakowy dla rodzin z dzieckiem

Spływ kajakowy dla rodzin z dzieckiem

Pływanie kajakiem to niesamowita przyjemność nie tylko dla dorosłych, ale także dla dzieci. Nawet kilkumiesięczny Smyk może uczestniczyć w wycieczce rodzinnej, zwłaszcza jeśli z natury dobrze czuje się w pobliżu wody i jest pozytywnie nastawiony do poznawania świata. Posiadamy również kamizelki własnie dla tych Najmniejszych Kajakarzy. Spływ kajakowy rzeka Piaśnicą z udziałem dzieci nie wymaga większych przygotowań oraz doświadczenia. Dzieci do 5 roku życia, spływające jako w kajaku jako trzeci pasażer nie ponoszą opłaty!


spływy kajakowe dla dzieci

Czy spływ kajakiem jest bezpieczny?

Spływ kajakowy Piaśnicą do morza trasa Żarnowiec-Dębki, jest idealny dla dzieci. Jest to trasa bez dużej ilości przeszkód i uciążliwego przenoszenia sprzętu. Łatwy szlak, podczas którego można kontemplować i podziwiać przyrodę. Jego spokojny nurt oraz nieduża głębokość przyczyniają się do najlepszych warunków na spływ z Pociechami. Nasz sprzęt umożliwia sprawny spływ w pojedynkę nawet 10-latkom! 🙂

spływy kajakowe dla dzieci

Co zabrać do kajaka na spływ dla dzieci?

Każdy uczestnik powinien być odpowiednio, ciepło ubrany, ale tak, by w każdej chwili móc zdjąć warstwę ubrania. Przed spływem wyposażamy Uczestników w dopasowane rozmiarem oraz wypornością kamizelki asekuracyjne.Warto zabrać ze sobą czapeczkę z daszkiem, spray na komary i kleszcze, a także wodę do picia.

About the author

admin administrator

Kontakt


Spływy Kajakowe ADVENTURE Żarnowiec-Dębki

Godziny spływów:
7 dni w tygodniu:
9:00 / 12:30 / 16 / 18:30

REZERWACJA:
Tel: +48 724 147 677
Mail: K_Styn@wp.pl

Dojazd