Spływ kajakowy dla pracowników

Spływ kajakowy dla pracowników

Imprezy integracyjne w firmach to nie tylko moda, ale także świetny sposób na faktyczne poznanie swoich pracowników, pracodawców i partnerów w biznesie. Cieszą się one dużą popularnością nie tylko w wielkich korporacjach, ale nawet w niewielkich firmach. Wspólny spływ kajakowy może być znakomitym sposobem na integrację zespołu, która przełoży się na efekty ich codziennej pracy w firmie.

Czy imprezy integracyjne są atrakcyjne?

Niestety u wielu pracowników hasło “impreza integracyjna” wywołuje ucisk żołądka A to dlatego, że na wielu takich spotkaniach trzeba wykazać się poczuciem humoru, tańcem czy przełamać własne lęki. Wielu pracowników z tego powodu traktuje je jak trudny do zniesienia obowiązek. Jednak dobrze zorganizowana impreza integracyjna nie tylko pozwoli na poznanie koleżanki zza biurka czy kierownika produkcji, ale także zapewni świetną zabawę każdemu uczestnikowi. Zgrany zespół to często największy kapitał firmy, a wspólna wyprawa kajakiem jest w stanie pogodzić zarówno zwolenników sportów ekstremalnych, jak i miłośników powolnej kompletacji przyrody.

Zalety spływów dla firm

Spływ kajakowy można zorganizować w dowolnym czasie. Może być kilkugodzinny, jak i kilkudniowy, dzienny, a nawet nocny. Do pływania kajakiem nie trzeba się długo przygotowywać, wystarczy mieć siłę, by unieść kajak i wiosło i na brzegu wykonać kilka ćwiczeń rozciągających mięśnie. Każdy z uczestników musi wziąć ze sobą wygodne ubrania na zmianę, suchy prowiant, wodę, ochronę przeciwsłoneczną, pelerynę przeciwdeszczową i płyn odstraszający owady. Przydadzą się także worki i torby wodoodporne. Organizator spływu pomoże dobrać trasę i zapewni niezbędny sprzęt, który później odbierze z zaplanowanego końca podróży. Spływ może być też wzbogacony o zajęcia w terenie czy wspólny obiad albo ognisko. Mogą w nim też uczestniczyć dzieci. Sam spływ kajakowy jest bezpiecznym i relatywnie tanim pomysłem na spędzenie czasu ze współpracownikami, a przynosi wymierne rezultaty, takie jak: poprawa współpracy, wspólne dążenie do określonego celu, podniesienie morali, stworzenie większego komfortu pracy, integrację na każdym szczeblu. Wspólny spływ kajakowy może być też formą nagradzania pracowników za udany projekt lub wyjątkowe osiągnięcia w pracy. Wiosłowanie po rzece to także możliwość obserwacji pracowników będących pod presją, bo chociaż spływy są bezpieczne, to jednak wymagają uwagi i zaangażowania. Poza tym przyjemna i niewymuszona wycieczka finansowana przez firmę stworzy w oczach pracowników pozytywny obraz przedsiębiorstwa, na którego dobro przecież codziennie pracują.

About the author

admin administrator

Kontakt


Spływy Kajakowe ADVENTURE Żarnowiec-Dębki

Godziny spływów:
7 dni w tygodniu:
9:00 / 12:30 / 16 / 18:30

REZERWACJA:
Tel: +48 724 147 677
Mail: K_Styn@wp.pl

Dojazd