O nas

Kajakiem przez Pomorze

Kajakarstwo to nasza pasja, którą pragniemy dzielić się zarówno z amatorami, jak i bardziej doświadczonymi miłośnikami tej aktywności. Z myślą o nich kompleksowo organizujemy bezpieczne i pełne przygód spływy kajakowe po jednej z piękniejszych rzek Pomorza – malowniczo położonej Piaśnicy.

Zdajemy sobie sprawę, że liczba fanów kajakarstwa w rośnie w Polsce z roku na rok. Żyjąc w zabieganym świecie, coraz częściej i chętniej uciekamy od wielkomiejskiego zgiełku, by wypocząć w otoczeniu natury. Spływy kajakowe to jeden z lepszych sposób na relaks w ciszy, na łonie natury i z bliskimi nam osobami.

Rzeka Piaśnica na Kaszubach

Na nasze spływy kajakowe Piaśnicą zapraszamy wszystkich zainteresowanych aktywnym spędzaniem wolnego czasu – dorosłych, młodzież oraz dzieci bez względu na poziom zaawansowania. Bazując na naszym doświadczeniu w organizacji spływów kajakowych, przygotowaliśmy dla ich uczestników wyjątkową trasę wiodącą przez najciekawsze zakątki Kaszub.

Spływ kajakowy zaczyna się za Jeziorem Żarnowieckim. Przepływamy przez piękny rezerwat „Piaśnickie łąki”. Koniec trasy w Morzu Bałtyckim. Nagrodą po ukończonym spływie kajakowym jest wypoczynek na jednaj z piękniejszych plaż w kraju, w miejscowości Dębki.

Piaśnicą w stronę morza!

W naszej wypożyczalni kajaków na Kaszubach, dysponujemy w pełni sprawnym sprzętem. Lekkie kajaki z wiosłami dają maksymalny komfort pływania zarówno dzieciom, jak i dorosłym. W trosce o pełne bezpieczeństwo uczestników spływu, zapewniamy im specjalne kamizelki ratunkowe oraz ubezpieczenie na czas spływu.

Uczestnikom spływu gwarantujemy dostęp do parkingu, na który odwozimy ich Kierowców bezpłatnie po zakończeniu spływu.

Trasa kajakowa Żarnowiec – Dębki

Jako jedni z nielicznych pływamy codziennie przez 7 dni w tygodniu. Zachęcamy do udziału w spływach kajakowych o godzinie 9:00, 12:30, 16:00 oraz 18:30/19. (zachód słońca). Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do rezerwacji wybranej godziny spływu. Koszt to jedyne 40 zł za osobę!Do  zobaczenia na trasie!

Kontakt


Spływy Kajakowe ADVENTURE Żarnowiec-Dębki

Godziny spływów:
7 dni w tygodniu:
9:00 / 12:30 / 16 / 18:30

REZERWACJA:
Tel: +48 724 147 677
Mail: K_Styn@wp.pl

Dojazd