Kontakt(Dojazd)

Jak do nas dojechać?

To proste!

Na skrzyżowaniu między Żarnowcem a Jeziorem Żarnowieckim, należy zjechać w drogę z kostki, prowadzącej na Krokowskie Przedsiębiorstwo Komunalne (oczyszczalnia ścieków), następnie po przejechaniu po ok. 700m i przejeżdża sie przez żółty mostek, za którym jest rozwidlenie. Należy. Wybrać drogę w lewo, a po 200m dojadą Państwo do nas!

 

Skontaktuj się z nami!

Numer Telefonu: 724 147 677

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zaznacz niniejszą zgodę abyśmy mogli skontaktować się z Tobą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania."


"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany w tym celu adres e-mail/numer telefonu komórkowego/inny kontakt elektroniczny. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania."